'[Това беше] невероятна победа. Беше труден сезон за нас“, каза Кейн

...

Хари Кейн се наслаждава на „невероятната победа“ над Арсенал – съперник на бившия му клуб Тотнъм – и разкрива какво каза Байерн Мюнхен на полувремето, за да вдъхнови доминиращо представяне в Шампионската лига

'[Това беше] невероятна победа. Беше сложен сезон за нас “, сподели Кейн пред TNT Sports.

„ Понякога трябваше да се борим и да го смелим. Знаехме, че можем да създадем разликата с нашите почитатели вкъщи.

Хари Кейн приветства „ невероятната победа “ на Байерн Мюнхен над Арсенал, противник на остарелия му клуб Спърс

Голът на Джошуа Кимих беше задоволителен за запечата победа с 1-0 (3-2 agg) за немските колоси

Вашият браузър не поддържа iframes.

„ Беше сложен мач, под напрежение мач. Беше страховит гол от Джош [Кимич]. Да стигнем до полуфиналите е ужасно достижение за нас и можем да му се радваме.

" Мисля, че в този вид игри първото полувреме постоянно е малко хитро. На полувремето казахме, че желаеме да вдигнем темпото, да бъдем нападателни. Имахме няколко отвън обявата и можехме да улесним себе си, само че тези игри...